Haigekassa Dr.Schults hambaravi on Haigekassa lepingupartner.
Meie juures saad kasutada ka täiskasvanute hambaravihüvitist ja pensionäride proteesihüvitist.

AvalehtKontaktArstidTeenusedBroneeri Hammaste valgendamine zoom-meetodil Uus! Lumineerid
ETFIRU
J. Sütiste tee 30A, Tallinn
Leia esimene vaba aeg:

Leia vaba aeg!
Kalender:
Meil saad maksta kaardiga!

Hammaste valgendamine lasermeetodilHammaste kauni valge värvuse muutuse põhjuseid võib olla erinevaid: geneetiline soodumus, vanusest tingitud muutused organismis, toidus ja joogivees sisalduvad ained, liigne tubaka, tee ja kohvi tarbimine jpm.

Tihtipeale ei piisa kodukasutamiseks mõeldud vahenditest, et hammaste valget värvust taastada ning siinkohal tulevad appi spetsialistid ning professionaalne hammaste valgendamine.

Hammaste valgendamiseks kasutame vastavalt vajadusele nii laservalgendust, kabinetis valgendamist kui kodust valgendamist individuaalsete laboris valmistatud  kapede ja professionaalse geeli abil ning endovalgendamise protseduuri.


Hinnakiri

Hambasisene valgendus (1hammas, 1 seanss) 30.- EUR

Individuaalne (laboris valmistatud) valgenduskape 120.- EUR

Valgendusgeel 16.- EUR

Valgendamine laseriga kabinetis (1 lõualuu) 150.- EUR


Kodune valgendamine kapedega


• Individuaalsed kaped- valmistatakse laboris ja need on korduvkasutamiseks. 
• Hambaarsti käest tuleb lisaks osta valgendusgeelide komplekt.
• Kapesid hoitakse suus enamjaolt öösel.
• Valgendamiskuuri ajal püüdke hoiduda ohtrast pigmenteerivate toitude ja jookide pruukimisest (kohv, tee, punane vein, tumedad mahlad ja toidud).
• Raskesti eemaldatava  tugeva pigmendi tekitab suitsetamine ning kuna happelised valgendusgeelid võivad lisada suitsetades tekkivatele ainetele kantserogeensust, siis suitsetajatele valgendavaid aineid ei soovitata.
• Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada kümne päeva jooksul.


Kabinetis valgendamine. Laservalgendamine.


Hammaste valgendamine toimub hambaravitoolis ning protseduuri käigus kantakse valgendusgeel hammastele. Geel aktiveeritakse kas UV lambi või laseri abil. Kokku kulub selleks umbes 1 tund ning kasutatakse tugevatoimelist ja kõrge konsentratsiooniga vesinikperoksiidi geeli. Meeles tuleb ka pidada, et eri inimeste hambad ei värvu valgeks ühtemoodi. Tulemus sõltub eelkõige hammaste struktuurist. Valgendust tuleb vahel korrata.

Valgendamise efekt kestab umbes poolest aastast kuni mõne aastani, kuid see erineb vastavalt meetodile.
Peale valgendust võib esineda hammaste tundlikkust ja igemete ärritust, kuid need kõrvalnähud kaovad mõne aja pärast. Tundlikkuse vähendamiseks on olemas spetsiaalsed hambapastad.

Valgendusgeelid ei muuda kroonide ja täidiste värvi ning ühtlasema tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik täidiste vahetus.

 

Valgendust ei soovitata tavaliselt alaealistele ning rasedatele või imetavatele emadele!

Endovalgendamise käigus täidetakse hammas seestpoolt valgendava massiga ning enamasti kasutatakse seda meetodit surnud hamba puhul, mille värvipigment elusatest hammastest erineb.


Hammaste valgendamine lasermeetodil - teenust pakuvad:

Broneerimissüsteem: Hotmedia.ee